Apgyvendinimas

S. Daukanto g. 21, Kaunas
Tel.: +370 37 205 992
Faks.: +370 37 206 269
El.p. metropolis@metropolishotel.lt
Adresas internete www.metropolishotel.lt

Viešbutis „Metropolis“, esantis centrinėje miesto dalyje, rekomenduotinas tiek verslo ar darbo reikalais keliaujantiems asmenims, tiek turistams, norintiems susipažinti su įspūdinga Kauno miesto istorija. Papildomas jo privalumas – daugybė netoliese esančių kavinių, meno galerijų ir parduotuvių.
Viešbučio „Metropolis“ penkių aukštų komplekse įrengti 74 kambariai, iš kurių dalis yra naujai suremontuoti.

T. Daugirdo g. 4, Kaunas
Tel.: +370 37 301 561
Faks.: +370 37 301 562
El. p. hotel@daugirdas.lt
Adresas internete www.daugirdas.lt

Verslo klasės keturių žvaigždučių viešbutis ir restoranas „Daugirdas“ yra įsikūręs pačiame Kauno senamiestyje, ne toli didžiųjų Lietuvos upių santakos esančiame restauruotame XVI–XIX amžiaus pastate, 50 m nuo miesto Rotušės. Iki daugumos lankytinų vietų bei žymių istorinių Kauno paminklų (miesto simbolis – Rotušės aikštė, gotikos paminklas – Perkūno Namai, Vytauto Didžiojo bažnyčia, Kauno pilis, muziejai, miesto centras su garsiąją Laisvės Alėja) – vos keli žingsniai.

Viešbutyje įrengti 48 kambariai, iš kurių 25 – senojoje dalyje. Čia rasite vienviečius, dviviečius ir liukso klasės kambarius. Taip pat yra įspūdingas Gotikinis apartamentas su tapytomis freskomis, pirtimi ir jacuzzi vonia. Naujojoje viešbučio dalyje yra įrengti 23 kambariai.

Visuose kambariuose yra įrengti oro kondicionieriai, mini barai, palydovinė TV, laidinis ir bevielis nemokamas interneto ryšys, du telefonai (kambaryje ir vonioje). Viešbutyje įrengti kambariai nerūkantiems ir svečiams su negalia. Vonios kambariuose įrengtos šildomos grindys su neslidžia danga. Mini liuksuose yra ir vonia, ir dušas.

Rotušės g. 5 / Kuzmos g. 8, Kaunas
Tel.: +370 37 229 981
Faks.: +370 37 220 355
El. p. kaunas@klaipedahotel.lt
Adresas internete www.ambertonhotels.com

Renovuotas, jaukus keturių žvaigždučių viešbutis „Amberton Cozy Hotel“, įsikūręs pačioje miesto širdyje, senamiestyje.

Viešbutis apsuptas istorinių ir architektūrinių paminklų (Rotušė, Šv. Apaštalų Petro ir Povilo arkikatedra bazilika, Vytauto (Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų) bažnyčia, Šv. Pranciškaus Ksavero bažnyčia ir Jėzuitų vienuolynas).

Išskirtinė geografinė padėtis: tik kelios minutės pėsčiomis iki istorinių paminklų, šalia įsikūrusių kavinių, barų, parduotuvių.

Miško g. 11, Kaunas
Tel.: +370 37 407 500
El. p. kaunas@europaroyale.com
Adresas internete www.groupeuropa.com

„Europa Royale Kaunas“ įsikūręs miesto centre. Viešbutis apsuptas miesto svečių lankomiausių vietų bei šalia įsikūrusių pagrindinių verslo, prekybos, laisvalaikio ir pramogų centrų. Todėl ši vieta idealiai tinka tiek atvykstantiems verslo reikalais, tiek norintiems praleisti laisvalaikį.

K.Donelaičio g. 27, LT-44240 Kaunas, Lietuva
Tel. +370 37 306100, faks. +370 37 306200
info.kaunas@rezidorparkinn.com 

Adresas internete www.parkinn.com/hotel-kaunas

Viešbutis įsikūręs Kauno miesto centre, šalia Laisvės alėjos. Į viešbutį patogu atvykti tiek iš oro uosto, tiek iš autobusų stoties. Šalia viešbučio išsidėsčiusios įdomiausios lankytinos Kauno vietos.

  • 206 modernūs ir patogūs kambariai (įskaitant 2 kambarius šeimoms)
  • Modernus konferencijų ir renginių centras
  • Restoranas „Diverso“ – 140 vietų su atvira virtuve
  • „Ginger“ baras – 40 vietų baras yra patogi vieta dalykiniam susitikimui bei pasimėgavimui puodeliui kavos ar arbatos
  • SPA centras „Saulėja“
  • Vasaros terasa
  • „Olympic“ kazino
  • Sveikatingumo centras ir sauna
  • 50 vietų nemokama automobilių stovėjimo aikštelė
Partneriai
Partneriai
Draugai

Draugai